Обігрівач для майстерні EQUATION 3300 Вт чорний

- Немає в наявності
- Код: 11958842
2 834 ₴
+380 (67) 402-75-38
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач для майстерні гаражу EQUATION 3300 Вт чорний
Характеристики Обігрівач для майстерні EQUATION 3300 Вт чорний
Бренд: Equation
Вага, кг: 4.9
Площа обігріву, м.кв.: 33
Потужність, Вт: 3300
Напруга живлення, В: 220-240
Наявність регулятора: Так
Країна-виробник: Китай
Гарантия 6 місяців

Якщо у Вас виникли труднощі при оформленні замовлення через корзину-зв'яжіться з менеджерами нашої компанії,ми завжди Вам допоможемо!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3300 Вт |
| Виробник | Equation |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Рекомендована площа приміщення | 33 кв.м |
| Потужність обігріву | 3300 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Таймер | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Захист від перегріву | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
- Ціна: 2 834 ₴

