EVA килимок придверний EVAtech Home 50x80 см ромб чорний кант червоний

- В наличии
- Код: KD43333KC1RBR
697 ₴
Придверний килимок Home від компанії EVAtech виготовлений з інноваційного матеріалу ЕВА.
ЕВА - етиленвінілацетат, полімерний композиційний матеріал. Сучасний, екологічно чистий, гігієнічний та гіпоалергенний матеріал.
Основні переваги килимка EVAtech Home:
широкий вибір кольорів, тому можливо підібрати під будь-який інтер'єр;
ЕВА матеріал не вбирає вологу і бруд, тому килимок легко мити;
за рахунок комірчастої структури, на одному килимку затримується до 1 літра води;
не має неприємного запаху;
прослужить багато років;
виготовляється вручну на виробництві в Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EVAtech |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 10 мм |
| Водоотталкивающие свойства | Да |
| Длина | 800 мм |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Цвет | Черный |
| Нескользящее основание | Да |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Штрихкод | 4824001528679 |
- Цена: 697 ₴



