Подушка в авто EVAtech із махри 45х45 см Land Rover бежева MPCSHIV038

- В наличии
- Код: MPCSHIV038
682 ₴
+380 (67) 402-75-38
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зробіть ваші поїздки комфортнішими з подушкою із махри від EVAtech. М'яка подушка забезпечить затишок, а індивідуальна вишивка зробить її унікальним аксесуаром.
Розміри подушки:
450х450 мм, із практичним чохлом на блискавці, який легко знімається для прання.
Характеристики:
- Матеріал: Високоякісна махра, що забезпечує м’якість і приємні тактильні відчуття.
- Наповнювач: Холлофайбер — екологічно чистий, гіпоалергенний матеріал, який зберігає форму та забезпечує пружність і комфорт.
- Декор: Унікальна вишивка нитками розміром не менше 95х95мм, яка додає виробу індивідуальності.
- Догляд: Завдяки чохлу, що знімається, подушку легко підтримувати в ідеальному стані.
Чудово підходить для автомобільних поїздок, пікніків на природі чи домашнього відпочинку.
Колір: Бежевий
Вишивка: Land Rover
Гарантія: 1 рік
Країна-виробник: Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EVAtech |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 350 г |
| Высота | 10 см |
| Длина | 45 см |
| Застежка наволочки | потайная молния |
| Цвет | бежева |
| Материал | Плюш |
| Ширина | 45 см |
- Цена: 682 ₴


