Подушка в авто EVAtech із махри 35х35 см Mercedes-Benz синя MPCSSLV017

- В наличии
- Код: MPCSSLV017
598 ₴
+380 (67) 402-75-38
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зробіть ваші поїздки комфортнішими з подушкою із махри від EVAtech. М'яка подушка забезпечить затишок, а індивідуальна вишивка зробить її унікальним аксесуаром.
Розміри подушки:
350х350 мм, із практичним чохлом на блискавці, який легко знімається для прання.
Характеристики:
- Матеріал: Високоякісна махра, що забезпечує м’якість і приємні тактильні відчуття.
- Наповнювач: Холлофайбер — екологічно чистий, гіпоалергенний матеріал, який зберігає форму та забезпечує пружність і комфорт.
- Декор: Унікальна вишивка нитками розміром не менше 95х95мм, яка додає виробу індивідуальності.
- Догляд: Завдяки чохлу, що знімається, подушку легко підтримувати в ідеальному стані.
Чудово підходить для автомобільних поїздок, пікніків на природі чи домашнього відпочинку.
Колір: Синій
Вишивка: Mercedes-Benz
Гарантія: 1 рік
Країна-виробник: Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EVAtech |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 300 г |
| Высота | 10 см |
| Длина | 30 см |
| Застежка наволочки | стандартная молния |
| Цвет | Синий |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дорожняя |
| Ширина | 30 см |
| Материал | Плюш |
- Цена: 598 ₴


