Подушка в авто EVAtech з алькантари 30x30 см Toyota чорна з синьою ниткою, великий ромб SPSALHRBLV031

- В наличии
- Код: SPSALHRBLV031
629 ₴
Подушка для авто EVAtech — ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт під час поїздок. Її компактні розміри роблять її зручною для підтримки попереку або як додатковий елемент комфорту в довгих подорожах.
Подушка наповнена холлофайбером, що робить її м'якою та водночас достатньо пружною для підтримки спини. Наповнювач є гіпоалергенним, що підходить для людей із алергією.
Зовнішній чохол з алькантари (штучної замші) надає подушці надзвичайної м’якості й затишку. Велюр приємний на дотик, має естетичний вигляд і забезпечує приємний тактильний досвід під час користування.
Подушка оснащена замком-блискавкою, завдяки якому ви можете зменшити або збільшити кількість наповнювача, налаштовуючи її жорсткість під власні потреби.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EVAtech |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 275 г |
| Высота | 10 см |
| Длина | 30 см |
| Застежка наволочки | стандартная молния |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Декоративная |
| Ширина | 30 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Алькантара |
- Цена: 629 ₴




